Pożyczki na dowód przez Internet

Na rynku powstaje coraz więcej pozabankowych instytucji, które w swojej ofercie posiadają szybkie pożyczki na dowód przez Internet.

Potrzebujesz dodatkowych środków finansowych? Wybieraj pożyczkodawców godnych zaufania, rzetelnych oraz cieszących się pozytywną opinią wśród pożyczkobiorców i konkurencji. Warto mieć stuprocentową pewność, że ekspert dokonana prawidłowej weryfikacji wszystkich podanych danych oraz dobrze oceni zdolność kredytową.

Należy dokładnie zapoznać się z warunkami, na których podstawie udzielane są pożyczki na dowód. Tego rodzaju podejście spowoduje, iż uniknie się ewentualnych możliwości pojawienia się zupełnie niepotrzebnych dodatkowych kosztów i poważnych problemów finansowych w przyszłości. Swoje dane osobowe z dowodu osobistego udostępniaj instytucjom godnym zaufania i sprawdzonym. Unikniesz wówczas prawdopodobieństwa stania się ofiarą oszustwa internetowego – komentuje ekspert PozyczkaGO.pl

Pożyczki na dowód przez Internet

Czym są pożyczki na dowód przez Internet?

Tego rodzaju pożyczka jest udzielana przez różnego rodzaju instytucje pozabankowe na podstawie dowodu tożsamości. W praktyce zakłada się, że jedynym koniecznym do spełniania warunkiem jest obowiązek przedstawienia dowodu osobistego wybranemu pożyczkodawcy. Dzięki temu zostaną poprawnie zweryfikowane wszystkie dostarczone przez klienta informacje. Nie ma potrzeby dostarczania różnego rodzaju innych dokumentów i zaświadczeń. Co więcej, to w interesie pozabankowej instytucji jest sprawdzenie prawdziwości oraz wiarygodności danych osoby starającej się o przyznanie pożyczki. Pożyczkodawcy zazwyczaj wystarczają takie dane, jak: numer PESEL, numer i seria dowodu osobistego oraz nasze imię i nazwisko. Wstępna weryfikacja polega na sprawdzeniu czy faktycznie jesteś osobą, za którą się podajesz.

Kiedy otrzymam pieniądze?

Po weryfikacji dostarczonych danych zostanie wysłana finalna decyzja. Pożyczki na dowód przez Internet dostępne są w bardzo krótkim czasie (tzw. pożyczki krótkoterminowe). Tego samego lub następnego dnia przyznane środki zostaną przesłane na podany przez nas we wniosku numer konta. Tu wszystko zależy głównie od terminu, w którym została podpisana umowa.

Inne ważne aspekty przy pożyczkach na dowód przez Internet

Staranne dopełnienie wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pożyczki na dowód przez Internet jest bardzo istotnym aspektem. Aby uniknąć ewentualnego ryzyka podejmij określone, zabezpieczające działania.

Po pierwsze, przed podaniem wybranemu pożyczkodawcy wszystkich danych osobowych należy dokładnie sprawdzić, kim jest i jakie ma opinie dana instytucja pozabankowa. W tym celu warto jest przeszukać Internet i znaleźć różnego rodzaju opinie wystawione przez pożyczkobiorców, którzy korzystali już z usług wybranej przez ciebie instytucji. Bardziej pracochłonne, ale również skuteczne może być udanie się do KRS. Pamiętaj, że udostępniając swoje dane z dowodu tożsamości, w tym także jego numeru, możesz stać się ofiarą oszustwa. Osoby posiadające twój dokument mogą zaciągnąć różnego rodzaju niekorzystne dla ciebie w skutkach zobowiązania. Należy zatem korzystać z usług instytucji finansowych, które skutecznie zabezpieczają się przed oszustwem i bardzo dokładnie sprawdzają tożsamość potencjalnego pożyczkobiorcy. Takie właśnie działania gwarantuje swoim klientom PozyczkaGO.pl – komentuje ekspert. Nasze działania są dobrze przemyślane i bezpieczne – dodaje.

Dane z dowodu osobistego?

W PozyczkaGO.pl do odpowiedniego i poprawnego wypełnienia wniosku o pożyczkę na dowód przez Internet potrzebny jest numeru PESEL oraz numeru i seria dowodu tożsamości (prócz nich potrzebować będziemy jeszcze adresu zameldowania, aktywnego numer telefonu i konta w banku). Pozytywna decyzja o przyznaniu pożyczki na dowód przez Internet może zostać wydana nawet tego samego dnia, w którym został złożony wniosek. Po podpisaniu umowy pieniądze zostaną od razu przesłane na podany w umowie numer rachunku bankowego.

Podsumowując, o pożyczkę w naszym serwisie może ubiegać się praktycznie każdy.

Rekomendacje

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) .

Autor w artykułach opiera się na swojej wiedzy oraz poglądach, według stanu na dzień ich sporządzenia. Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie artykułów czy rekomendacji.

Rekomendacje nie mają na celu nakłaniania do nabycia lub zbycia jakichkolwiek instrumentów finansowych oraz nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia, czy projekcja cenowa jest właściwa dla konkretnego użytkownika serwisu. Korzystając z rekomendacji oraz artykułów na portalu nie należy rezygnować z przeprowadzenia niezależnej oceny i uwzględnienia innych niż przedstawione czynników ryzyka wiążących się z danym instrumentem finansowym.

Prawa Autorskie

Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.Nr24,poz.83). Żaden z zamieszczonych materiałów ani jego część nie może być kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, utrwalana ani wykorzystywana w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków elektronicznych, mechanicznych, rejestrujących bez uprzedniego pisemnego zezwolenia autora portalu. Zabronione jest umieszczanie tych materiałów lub ich części na jakimkolwiek innym serwerze bez zgody administratora.

Aby uzyskać pożyczkę należy mieć:

Minimum
19 lat

Pesel

Telefon

Stały dochód

Proces wnioskowania o pożyczkę

1

Wybierz kwotę

i okres pożyczki

2

Wypełnij formularz

online

3

Otrzymaj pieniądze na konto