O nas

PożyczkaGO to szybka i wygodna pożyczka o którą możesz ubiegać się bez wychodzenia z domu. Łączymy profesjonalne usługi finansowe z innowacyjnym podejściem do zarządzania domowym budżetem. Działamy zgodnie z zasadami odpowiedzialnego pożyczania i dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów.

PożyczkaGO to:

  • Minimum formalności – do tego, by ubiegać się o pożyczkę potrzebujesz jedynie dowodu osobistego, rachunku bankowego, numeru telefonu i stałego dochodu.

  • Szybka decyzja – dbamy o to żebyś pieniądze otrzymał tak szybko, jak to możliwe, przelew może znaleźć na Twoim koncie już kilka minut po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej.

  • Dostępność – o pożyczkę w naszym serwisie możesz wnioskować 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

  • Prostota – wszystkie informacje o kosztach pożyczki i zasadach na jakich są udzielane przedstawiamy w jasny i czytelny sposób.

  • Profesjonalne podejście – najważniejszy jest dla nas klient, dlatego każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie. Dbamy o partnerskie relacje i działamy zgodnie z zasadami odpowiedzialnego pożyczania.

  • Przejrzystość – od początku wiesz, jakie warunki musisz spełnić, by ubiegać się o pożyczkę. masz również dostęp do wszystkich wzorów umów, tabeli opłat i prowizji i innych dokumentów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zasady na których dziś bierzesz pożyczkę, nie ulegną zmianie w trakcie trwania umowy.

  • Wygoda – o pożyczkę możesz ubiegać się w dowolnym momencie, nie musisz martwić się formalnościami, skomplikowanymi procedurami weryfikacyjnymi, ani długim oczekiwaniem na decyzję kredytową. W zależności od potrzeb swoją pożyczkę możesz albo spłacić jednorazowo, albo rozłożyć ją na raty. Dajemy Ci również możliwość spłacenia pożyczki przed terminem.

  • Elastyczność – oferujemy zarówno chwilówki jak i pożyczki ratalne, dzięki czemu pożyczkę możesz w pełni dopasować do swoich potrzeb. To Ty decydujesz o tym ile i na jak długo chcesz pożyczyć.

  • Pierwsza pożyczka za 0 zł – wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy przychodzą do nas po pożyczkę po raz pierwszy. Oferujemy pierwszą pożyczkę za DARMO (przy terminowej spłacie).

  • Atrakcyjne promocje dla stałych klientów – nagradzamy lojalność i doceniamy tych, którzy spłacają swoje zobowiązania w terminie. Im częściej korzystasz z naszych usług, o tym większą kwotę będziesz mógł ubiegać się następnym razem.

Rekomendacje

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) .

Autor w artykułach opiera się na swojej wiedzy oraz poglądach, według stanu na dzień ich sporządzenia. Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie artykułów czy rekomendacji.

Rekomendacje nie mają na celu nakłaniania do nabycia lub zbycia jakichkolwiek instrumentów finansowych oraz nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia, czy projekcja cenowa jest właściwa dla konkretnego użytkownika serwisu. Korzystając z rekomendacji oraz artykułów na portalu nie należy rezygnować z przeprowadzenia niezależnej oceny i uwzględnienia innych niż przedstawione czynników ryzyka wiążących się z danym instrumentem finansowym.

Prawa Autorskie

Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.Nr24,poz.83). Żaden z zamieszczonych materiałów ani jego część nie może być kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, utrwalana ani wykorzystywana w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków elektronicznych, mechanicznych, rejestrujących bez uprzedniego pisemnego zezwolenia autora portalu. Zabronione jest umieszczanie tych materiałów lub ich części na jakimkolwiek innym serwerze bez zgody administratora.

Aby uzyskać pożyczkę należy mieć:

Minimum
19 lat

Pesel

Telefon

Stały dochód

Proces wnioskowania o pożyczkę

1

Wybierz kwotę

i okres pożyczki

2

Wypełnij formularz

online

3

Otrzymaj pieniądze na konto