(22) 3 76 00 76 [email protected]

Blog

Eurobank trafia pod młotek. Bankowa rewolucja trwa

Kolejny bank na sprzedaż. Po repolonizacji Pekao czy zmianach związanych z BZ WBK, przyszedł czas na obecny na polskiej scenie od 1990 roku Eurobank znajdujących się w rękach Societe Generale. Francuzi nie wytrzymali ogromnej konkurencji.

Cze 21 2018
Bank zablokował konto? Poznaj swoje prawa!

Bank zablokował konto. Co mam zrobić?

Niekiedy mimo tego, że zgromadzone na koncie pieniądze należą do nas, to bank ma prawo zablokować nasz rachunek. Wyjaśniamy w jakich sytuacjach jest to możliwe!

Cze 19 2018
Przelew zagraniczny - zapoznaj się z najważniejszymi związanymi z nim informacjami

Przelew zagraniczny – przeczytaj nim go zrobisz!

Przekazywanie pieniędzy z jednego kraju do drugiego jest obecnie prostsze niż kiedykolwiek. Przelew zagraniczny pozwoli Ci na rozliczenie płatności w walucie obcej lub w złotówkach na rzecz beneficjenta mającego rachunek w banku za granicą lub na dokonanie przelewu w walucie obcej do odbiorcy posiadającego konto w banku krajowym

Cze 15 2018

Najdroższy dzień w życiu, czyli ile kosztuje ślub?

Ślub to jedyny taki dzień w życiu. Musi być wyjątkowy, najważniejszy, bardzo często organizowany z pompą. No właśnie, ile wynosi przygotowanie ślubu oraz wesela? Kwota robi wrażenie. Czy pożyczka na ślub jest dobrym pomysłem na sfinansowanie części kosztów?

Cze 12 2018

Szwajcarzy rozpoczną bankową rewolucję?

Wyobrażacie sobie sytuacje, w której banki nie mogą udzielać kredytów? Między innymi tego dotyczyć będzie referendum w Szwajcarii, które odbędzie się już w niedzielę 10 czerwca. Jego wynik może zmienić finansowy porządek o 180 stopni.

Cze 08 2018

Bogatsi coraz bogatsi, biedni coraz biedniejsi. Dlaczego?

Ponad połowa światowego majątku znajduje się w rękach 1 proc. najbogatszych ludzi na świecie – takie wnioski płyną z corocznego raportu Oxfam. Nic nie wskazuje na to, by w przyszłości dysproporcja miała się zmniejszać. Wręcz przeciwnie. Fortuny finansowej elity rosną w ekspresowym tempie.

Cze 05 2018

Jak wyglądają polskie banki na tle europejskich?

Aktywa polskiego sektora bankowego wynoszą prawie 1,8 bln złotych. Na tle reszty kontynentu nie jest to jednak wynik imponujący. Jak wiele brakuje nam do Europy i czy mamy szansę ją doścignąć?

Cze 01 2018

8 mld zł w budżecie dzięki podatkowi bankowemu

Podatek bankowy sprawił, że instytucje nim objęte zasiliły polski budżet kwotą oscylującą w granicach 8 mld zł. Przeciwnicy jego wprowadzenia podkreślali, że może on zachwiać stabilnością finansową instytucji nim objętych. Nic takiego nie miało jednak miejsca. Podatek bankowy od lat działa również w innych państwach Unii Europejskiej.

Maj 29 2018

Masowe zwolnienia w Deutsche Bank

Afera za aferą oraz miliardowe straty – tak w skrócie można podsumować ostatnie lata w wykonaniu Deutsch Banku. Coraz gorsza sytuacja doprowadziła do tego, że wkrótce prace straci przynajmniej 7 tys. osób zatrudnionych w największym niemieckim banku.

Maj 25 2018

Zadłużenie Polaków względem sądów rośnie

Ponad 309 mln złotych są winni Polacy wymiarowi sprawiedliwości. W ubiegłym roku kwota ta była o 205 mln zł mniejsza. Jak tylko możemy unikamy grzywien i kosztów sądowych. Skąd jednak wynika tak olbrzymi wzrost i co się na niego składa?

Maj 21 2018

Rekomendacje

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) .

Autor w artykułach opiera się na swojej wiedzy oraz poglądach, według stanu na dzień ich sporządzenia. Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie artykułów czy rekomendacji.

Rekomendacje nie mają na celu nakłaniania do nabycia lub zbycia jakichkolwiek instrumentów finansowych oraz nie stanowią jakiejkolwiek gwarancji, że dana strategia, czy projekcja cenowa jest właściwa dla konkretnego użytkownika serwisu. Korzystając z rekomendacji oraz artykułów na portalu nie należy rezygnować z przeprowadzenia niezależnej oceny i uwzględnienia innych niż przedstawione czynników ryzyka wiążących się z danym instrumentem finansowym.

Prawa Autorskie

Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.Nr24,poz.83). Żaden z zamieszczonych materiałów ani jego część nie może być kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, utrwalana ani wykorzystywana w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków elektronicznych, mechanicznych, rejestrujących bez uprzedniego pisemnego zezwolenia autora portalu. Zabronione jest umieszczanie tych materiałów lub ich części na jakimkolwiek innym serwerze bez zgody administratora.

Aby uzyskać pożyczkę należy mieć

Mieć ukończone
24 lata

Pesel

Telefon

Stały dochód

Proces wnioskowania o pożyczkę

1

Wybierz kwotę

i okres pożyczki

2

Wypełnij formularz

online

3

Otrzymaj pieniądze na konto

lub odbierz je na poczcie